Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle Stylizacja na wieczór panieński

Stylizacja na wieczór panieński

Data publikacji 10 marca 2023

Wesele tuż tuż, a przed nim oczywiście wieczór panieński. Możliwość brania udziału w tak wyjątkowej okazji jest niesamowita! Jeśli to Ty jesteś przyszłą panną młodą to tym bardziej Ci zazdrościmy! Stylizacja na wieczór panieński może być prosta, ale również elegancka, skomplikowana i wyszukana. Motywy, dekoracje, goście, aranżacja miejsca czy pleneru to tylko kilka czynników, które wpływają na dobór stroju na wieczór panieński. Wolisz wygodę i prostotę a może szyk i elegancję? Przedstawimy Ci kilka propozycji na stylizacje na wieczór panieński! 

Czego dowiesz się z artykułu? 

  • jak ubrać się na wieczór panieński jako przyszła panna młoda
  • co założyć na wieczór panieński jako gość
  • jakie są aktualne hity modowe
  • czego unikać w stroju na wieczór panieński 

Stylizacje na wieczór panieński dla przyszłej panny młodej

Zapewne okoliczności tej sytuacji są dla Ciebie stresujące, masz dużo na głowie. Nic dziwnego w końcu to ten jeden, wyjątkowy dzień czeka Cię już niedługo! Jeśli nie chcesz rozmyślać, szukać i ubierać czegoś skomplikowanego wybierz najprostszą białą sukienkę – obcisłą materiałową lub troszkę luźniejszą satynową. Obie z nich są hitami modowymi ostatnich sezonów! Ta druga opcja z marszczonym dekoltem podkreśli Twoją figurę i urodę. Strój na wieczór panieński z wykorzystaniem tych dwóch propozycji wcale nie musi być taki prosty i banalny! Dobierając dodatki np. oversizową krótką ramoneskę oraz mokasyny lub buty na delikatnym słupku stworzysz niebanalną stylizację. Bardziej elegancką i kunsztowną wersją może być chociażby komplet marynarki ze spódnicą, które również są obecnie popularne. Uzupełnij te stylizacje na wieczór panieński biżuterią oraz dodatkami. Możesz łączyć srebro ze złotem! Wśród przyszłych pań młodych komponując strój na wieczór panieński popularne jest zakładanie krótkiego welonu lub materiałowych przepasek z napisem adekwatnym do sytuacji, które aktualnie możesz kupić np. w Primarku. 

Gość na wieczorze panieńskim – jaką stylizację wybrać? 

Stylizacja na wieczór panieński jako gość kojarzy nam się zapewne z czarnym, chyba że motyw imprezy jest wcześniej określony. Jednakże najczęściej jest to właśnie kolor czarny. Dobierając strój na wieczór panieński możesz skorzystać z podobnych propozycji dla panny młodej zmieniając oczywiście dobór kolorystyczny. Inne propozycje to np. damski garnitur, czyli aktualny hit modowy. Są różne fasony, lecz króluje ten szeroki. Alternatywą mogą być garniturowe proste spodnie z szerszymi nogawkami w połączeniu z elegancką koszulą z bufiastymi rękawami lub satynowym topem na ramiączkach. Jako obuwie możesz dobrać standardowo trampki lub mokasyny. Baleriny będa także dobrym pomysłem jak i wszelkiego rodzaju szpilki, czy buty na słupku. Popularne są teraz te wiązane na kostce. Nie zapomnij o biżuterii, która dopełni stylizacje na wieczór panieński. 

Czego unikać w stylizacji na wieczór panieński? 

Strój na wieczór panieński zdecydowanie powinien być zgodny z wcześniej ustalonym motywem, czy kolorystyką. Raczej jako gość nie powinno się decydować na białą stylizację na wieczór panieński, ponieważ ten kolor zazwyczaj jest przypisany pannie młodej. Nie polecamy również w tym przypadku zakładania bardzo wystawnych sukni (np. z tiulem), aby nie przyćmić panny młodej, która mogłaby się z tym czuć niekomfortowo. Warto pamiętać, aby wszystko razem konsultować. 

Redakcja hypnotizebutik.pl

Nasi redaktorzy to eksperci w dziedzinie mody, urody i lifestyle'u. Jeśli te tematy są dla Ciebie ważne, zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez nasz zespół. Znajdziesz tam inspirujące treści, praktyczne porady i ciekawostki, które pomogą Ci pielęgnować swój wyjątkowy styl życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Jak zacząć rysować